Logo stworzone dla pracowni tortów artystycznych. Cechuje je elegancja i profesjonalizm, a jego estetyka oddaje wyrafinowany charakter wypieków. Jest czytelne i dobrze wygląda zarówno na wielkiej powierzchni, takiej jak baner reklamowy, jak i w mniejszym rozmiarze, przykładowo na Instagramie lub fartuchu gastronomicznym. Łatwo zapada w pamięć.
Logo wykonane dla szkoły języka angielskiego dla dzieci. Maskotka kangura, stworzona na potrzeby loga, ma symbolizować naukę i opiekę nad najmłodszymi, które oferuje szkoła. Zgodnie z życzeniem zleceniodawcy na pierwszy plan wysuwa się słowo Mini, które zostało wyróżnione białą obwódką. W sekcji projekty log znajdują się inne pomysły na logo, które nie zostały wykorzystane.
Logo zaprojektowane dla firmy szkoleniowej. Sygnet na pierwszy rzut przypomina pająka. Dopiero po przyjrzeniu się mu dokładniej, zauważyć można głowę kobiety. Usta symbolizują mowę i twórczość, a więc szkolenia. Liczba 7 została w sprytny sposób ukryta w logotypie, zastępując literę T. Użyty bordowy kolor jest bardziej wyrafinowany niż prawdziwa czerwień, symbolizuje on ambicję, pasję i determinację.
Logo, które stworzyłem dla wielobranżowego sklepu internetowego Omnia. Moim celem było zawarcie trzech najważniejszych kategorii w prostym, geometrycznym kształcie. Tym sposobem na logo składają się: ryba symbolizująca sztukę sakralną, pędzel symbolizujący malarstwo oraz liść symbolizujący ogrodnictwo, wpisane w kształt koła o złotym kolorze. Logo jest proste, nieoczywiste i oryginalne.
To logo, które wykonałem dla siebie. Postawiłem na minimalizm. Sygnetem są nożyczki, zbudowane z moich inicjałów. Dlaczego nożyczki? Ponieważ strony i loga, które tworzę, są skrojone na miarę. Zaokrąglenie lasek liter sugeruje, że są to ostrza nożyczek. Dwa różne kolory użyte w logotypie, mają za zadanie podpowiadać, że w sygnecie wykorzystano litery.